SENESTE BOLIGER
Lejeboligportal.dk i dag:
89 nye lejeboliger i dag
Opdaterede 24h 181
Seneste opdatering 7 min siden
10.931 aktive annoncer
Foto leveres af Google Street View og kan være upræcist:

Lejlighed til leje, Ølstykke, Kansleren - Ca. 90m2, Ca. 13.500 kr.

  • Ca. 90 m2
  • 3 værelser
  • Ca. 13.500 kr. per måned
FÅ MERE INFO OM BOLIGEN
Dette søgeresultat leder til en betalingsportal. Du skal ikke være betalingsbruger på Lejeboligportal.dk for at blive linket videre.

• Ca. 90 m2
  • 3 værelser
  • Ca. 13.500 kr. per måned

Fakta

Rapportér fejl
  • 107085
  • Lejlighed
  • Ca. 90 m2
  • 3
  • 1.7.2026
  • Ca. 13.500 kr.

Lejlighed til leje i 3650 Ølstykke

Lejlighed til leje i 3650 Ølstykke 3 værelser

Information og data

Denne lejelejlighed ligger i Ølstykke. Ølstykke har postnummeret 3650, og ligger i kommunen Egedal, som ligger i Nordsjælland. Boligen er i alt Ca. 90 m2 fordelt på 3 separate værelser. Boligen udlejes som almindelig lejebolig. Overtagelsesdatoen er 1.7.2026. Huslejen for lejligheden er Ca. 13.500 kr. per måned.

Lignende boliger

2 d siden Ca. 75 m2 lejlighed til leje i 3650 Ølstykke
Ca. 75 m2
Ikke angivet
Åbn
4 d siden Ca. 85 m2 lejlighed til leje i 3650 Ølstykke
Ca. 85 m2 Værelser 3
Ikke angivet
Åbn
4 d siden Ca. 45 m2 lejlighed til leje i 4000 Roskilde
Ca. 45 m2
Ca. 9.500 kr.
Åbn
4 d siden Ca. 35 m2 lejlighed til leje i 4000 Roskilde
Ca. 35 m2 Værelser 1
Ca. 5.500 kr.
Åbn
6 d siden Ca. 75 m2 lejlighed til leje i 4000 Roskilde
Ca. 75 m2 Værelser 2
Ca. 8.000 kr.
Åbn
6 d siden Ca. 40 m2 lejlighed til leje i 4000 Roskilde
Ca. 40 m2 Værelser 1
Ca. 5.000 kr.
Åbn
11 d siden Ca. 70 m2 lejlighed til leje i 3650 Ølstykke
Ca. 70 m2 Værelser 2
Ca. 10.500 kr.
Åbn
19 d siden Ca. 90 m2 lejlighed til leje i 3650 Ølstykke
Ca. 90 m2 Værelser 3
Ca. 14.500 kr.
Åbn
1 mdr siden Ca. 85 m2 lejlighed til leje i 3650 Ølstykke
Ca. 85 m2 Værelser 2
Ca. 13.000 kr.
Åbn

Ofte stillede spørgsmål

Statistik over udviklingen i ledige lejligheder til leje i Ølstykke over den sidste måned

Herunder ser du udviklingen i udbuddet og udlejningen af ledige lejligheder til leje i Ølstykke over den sidste måned. I den første kolonne ser du datoen. I den anden kolonne ser du det samlede antal lejligheder til leje i Ølstykke på datoen. I den tredje kolonne ser du antallet af nye lejligheder i Ølstykke der er udbudt til leje på datoen. I den fjerde kolonne ser du antallet af lejligheder i Ølstykke der er udlejet på datoen. Se også samlet statistik over alle udbudte lejligheder i Ølstykke over tid, samlet statistik over nye lejligheder i Ølstykke over tid, samlet statistik over udlejede lejligheder i Ølstykke over tid

Dato Alle lejligheder til leje Nye lejligheder til leje Udlejede lejligheder
18. maj 2026 7 0 0
17. maj 2026 7 1 0
16. maj 2026 6 0 1
15. maj 2026 7 2 2
14. maj 2026 7 1 0
13. maj 2026 6 1 0
12. maj 2026 5 0 1
11. maj 2026 6 0 0
10. maj 2026 6 0 0
9. maj 2026 6 1 1